İletişim

Tarihimiz

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 2002 yılında başlayan şirketimiz, birçok projeyi zamanında, sözleşmeye uygun olarak, dönemin modern yapı tarzına ve çağdaş yaşam standartlarına uygun bir şekilde tamamlamıştır. Dikkatli bir çalışma yaklaşımıyla şirketimiz, kamu kurumlarına ve özel sektöre yapılan tüm işlerde sözleşmelere uygun olarak güvenilir ve saygın bir kurumsal kimlik profili çizmiştir.
003 why sadro 2
Tarihimiz

Yine de, 2007'den beri faaliyet alanlarına göre yurtdışında açılan şirketimiz, Azerbaycan ve Gürcistan'da üstlendiği çeşitli işleri başarıyla tamamlamıştır. Ülkemizde ve uluslararası alanda uygun malzeme seçimi ve en uygun fiyatla sözleşme imzalayan Avrasya İstanbul, çalıştığı ülkelerdeki yerel yasa ve gümrükler, pazar ve tedarik deneyimi bilgisi ile sahada tercih edilen şirketler arasındadır.

01 story serp
Şirketimizin faaliyet alanları şunlardır:
  • Yol, su, elektrik, kanalizasyon, doğalgaz, telefon (altyapı) inşaatları
  • Konut ve fabrika inşaatları
  • Çevresel düzenlemeler ve uygulamalar
  • Kamu binaları, hastaneler ve spor kompleksleri
Altyapı projelerimiz

Proje, proje alanının ihtiyaç programı ve alan verilerine uygun olarak açık alanların ve kapalı alanların düzenlemesini, genel ulaşım-dolaşım sorunlarının çözümünü, kısa ve uzun vadeli otopark sorunlarını içerir, altyapı hakkında önerilerde bulunur, çevre yapılarla ilişkiler kurar ve tüm düzenlemelerin temel prensiplerini belirler. Ön proje aşamasında, varsa mevcut durumun belirlendiği, sorunlar ve çözüm önerileri ile proje tasarım prensiplerinin belirlendiği bir rapor hazırlanır. Tüm sorularınız, yorumlarınız ve önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Team
Üst Yapı Projelerimiz

Üst yapı işleri, temel üzerine inşa edilen tüm binaları kapsayan bir alandır. Bu nedenle, üst yapı işleri kapsamında sunulan hizmetlerin kapsamı oldukça geniştir. Toplu konut projelerinin gerçekleştirilmesi, yüksek binaların inşası, enerji santrali inşası, fabrika inşası ve diğer endüstriyel yapıların oluşturulması, üst yapı çalışmaları olarak kabul edilir. Bunların yanı sıra, bu projelerin gerçekleştirilmesi için gereken hesaplamalar da üst yapı çalışmaları kapsamında değerlendirilir.

Story murphy street
Değerlerimiz
  • Müşterilere saygılı ve dürüst
  • Kaliteli inşaat
  • Zamanında teslimat
Müşterilere saygılı ve dürüst

En önemli kriterlerimizden biri, dürürlük çerçevesinde kaliteye odaklanarak müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak ve çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizle güvenilir bir ilişki kurarak Şirketin prestijini oluşturmak ve sürdürmektir.

07 story Marco Polo
Kaliteli inşaat

Quality construction is well designed with our experienced architects and engineers. The decisions taken by our architects on issues such as appearance, functionality, material compatibility, energy saving, environmental compatibility and applicability keep the construction quality at a high level.

Story bogota
Zamanında teslimat

Zamanın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz! Hızlı ve zamanında teslimat politikamızla %100 müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. İnşaat taleplerine özel çalışma ve sevkiyat planı ile işlerinizi aksatmadan, zamanında ve en kısa sürede teslim ediyoruz.